Re: porównajmy

Re: porównajmy

paco_lopez napisał:

> masło za 250 dkg

Po pierwsze, „dag”, a właściwie to „g”, po drugie, masło pakują w Polsce w kostki po 170-200 g, nie 250.

> jajko za szt

0,49 zł za sztukę (L).

> energia 1 kW

Z wszystkimi dodatkami 0,57 zł za 1 kWh, ale to dlatego, że prądu zużywam względnie mało i rachunek mocno zawyżają te wszystkie opłaty dodatkowe. Sama energia to 0,35 z VAT-em i akcyzą (!) całodobowo.

Reszty nie kupuję/nie korzystam…

S.



Mogę przewidzieć ruch gwiazd, ale nie szaleństwo ludzi.

(Isaac Newton)

Comments are closed.